Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco

Всесвітньо відомі страви

Світ багатий найсмачнішими сортами їжі. Вони є чудовими джерелами їжі. У випадку, якщо це викликає у вас бажання, ця стаття допоможе вам вибрати правильну їжу для вас. Незалежно від того, чи любите ви найкращу їжу, добре відому їжу чи чудову їжу, знайдіть собі їжу, яка задовольнить ваші смакові рецептори!

Яка найвідоміша їжа на планеті?

Це рішення:

салат
курка
чеддер
рис
чай
еспресо
молоко
яйця
яблука
суп
йогурт
хліб
риба
паста
шоколад
м’ясо
зерна
молочний
піца

Проте є ще що переглянути. Кулінарія світу: найкращі кулінарні товариства, наприклад, Італія та спагетті, гонконзькі закуски, французькі ескарго, Австралія та м’ясні пироги тощо. Ви хоч уявляли, що блюдо з курки adobo, термін adobo означає «маринад»?

У кожного є найулюбленіша страва. можливо, у вас макінтош і чеддер, стейк або навіть суші. Ось ще моделі: Tacos, Мексика; Путін, Канада; Курячий рис, Сінгапур; картопляні чіпси, Велика Британія; Масала доса, Індія; Попкорн з маслом, США. Що таке марципан? Це найкращі солодощі з Німеччини. Намагайтеся не піддаватися скромним імітаціям, в яких використовується соєвий клей або мигдальна квінтесенція. Справжній продукт, у якому використовується лише мелений мигдаль із цукром, настільки чудовий, що ви з’їсте цілий батончик. Ви хоч трохи уявляли, що кетчуп вважається найкращою на смак їжею на планеті? Варто поговорити про французький тост, він нагадує обійми в південному стилі. Два шматочки тосту змащують арахісовим маслом або джемом кайя, вбирають яєчний маргарин, обсмажують у спреді та подають ще більше маргарину та шматочки сиропу. Якщо говорити про сироп, то Кленовий сироп виробляють із соку кленових дерев. Ви коли-небудь хотілося з’їсти оладію без кленового сиропу?

Ще однією ілюстрацією страви чи їжі є риба з чіпсами. Усе, що було навколо з 1860-х років, не може зробити багато поганого. Це хрустка зовні та ніжна всередині страва з основних, без прикрас.

нова їжа для пончиків

Пончики. Пончики смачні в усьому світі. Заморожений йогурт. У багатьох смаків повністю перевернуте та розм’якшене в нижній частині склянки.

Бургер. Коли щось настільки чудове на смак, що люди щороку спалюють 20 мільярдів доларів у мережі самотніх ресторанів, присвячених цьому, ви розумієте, що це має втиснутися в цю кількість. Можливо, McDonald’s не пропонує найкращих гамбургерів, але скоріше в цьому суть, йому це не потрібно.

Які 10 видів їжі найкраще їсти? 6 з 10 – натуральні продукти. Як чорниця, апельсини та полуниця. Яка їжа відома кожному народові? Найкраща їжа в 25 країнах по всій планеті. Я дам вам назву їжі та націю, звідки вона прийшла. Дослідіть, щоб дізнатися більше.

продукти, які є в списку

Австралія: пиріг
Австрія: Wiener Jchnitzel
Аргентина: Асадо
Бельгія: Moules-Frites
Бразилія: Фейжоада
Канада: Путін
Китай: Сяолунбао
Великобританія: смажене м’ясо та йоркширський пудинг
Грузія: хачапурі
Голландія: тушкований оселедець
Індія: курка тандурі
Індонезія: Мартабак Маніс/Теранг Булан
Італія: піца
Японія: Кацудон
Норвегія: Rakfish
Португалія: Francesinha
Румунія: Сармале
Шотландія: копчений лосось на хлібі земляного кольору
Словаччина: Bryndzove Halusky
Словенія: Kranjska klobasa
Південна Корея: Banchan
Україна: Вареники
США: гамбургер
Венесуела: Pabellon criollo
Хребти: Пироги Кларка

Post Author: Keith Washington