Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco
чудова малазійська кухня

про гурманів

це сучасний стиль приготування їжі, який використовує багато технічних інновацій із наукових дисциплін (молекулярна кулінарія). Цей термін був введений у 1999 році французьким хіміком INRA Ерве, тому що він хотів відрізнити його від назви «Молекулярна гастрономія» (наукова діяльність), яку він і покійний оксфордський фізик Ніколас Курті ввели в 1988 році. Його також називають мульти сенсорна кулінарія, модерністська кухня, кулінарна фізика та експериментальна кухня деяких шеф-кухарів. Крім того, міжнародна торгівля приносить нові продукти харчування, включаючи інгредієнти, до існуючих кухонь і призводить до змін. Привезення гострого перцю до Китаю з Південної Америки приблизно в кінці 17 століття, що значно вплинуло на сичуаньську кухню, яка поєднує оригінальний смак (з використанням сичуаньського перцю) зі смаком нещодавно введеного гострого перцю та створює унікальну мала (麻辣). ) смак, який викликає оніміння рота, пряний і гострий.

 

саме тому вам потрібно скуштувати цю їжу

Певним чином це схоже на індонезійську кухню, де обидві нації їдять багато однакових страв. (Попередження: дебати про походження страви можуть обернутися неприємними результатами в цих краях – це пристрасть любителів їжі в цьому регіоні.)

1. Бубур (каші)

Продавців бубура легко помітити. Це прилавок із гігантськими сталевими каструлями та відповідними ковшами. Вміст цих супів на основі кокосового молока, іноді з цукром, включає суміш овочів і м’яса і навіть пофарбовані кульки з борошна та кокосового молока. Немає стандартного рецепту приготування бубура – ​​різні регіони можуть похвалитися своєю особливістю.

2. Роті джала

Роті джала, або сітчастий хліб, отримав свою назву від сітчастого утворення, яке створюється зигзагоподібними лініями з борошна на великій сковороді. Кінцевий продукт складається як креп і зазвичай подається з куркою каррі. Роті джала їдять у будь-який час доби кухня.

3. Сендаван горенг (смажені гриби)

Смажені у фритюрі гриби не стають кращими. Одна з версій, чендаван горенг, зазвичай приправляється чилі або приправою для барбекю, що надає йому власної зухвалості. Якщо ви їсте його як закуску чи легкий перекус, під час їжі або під час прогулянки, ви уявите, що ще можна посмажити – і як ще його можна приправити.

4. Самбал уданг

Самбал уданг — страва перанаканської кухні, створена нащадками китайських іммігрантів 15-16 століть. Народ баба-ньонья, також відомий як перанакан або китайці протоки, переважно китайського походження, родом із провінції Фуцзянь на південному сході Китаю. Вони оселилися вздовж узбережжя Малайзії в основному в Пенанг і Мелака, а також у частинах Таїланду, Сінгапуру та Індонезії. Сьогодні вони відомі своєю неймовірною їжею. Популярна перанаканська страва, самбал уданг, присвячена креветкам. Цілі креветки пливуть у смачний басейн із самбалом — пастою чилі — приправленою креветковою пастою. Додавання соку тамаринда надає йому гострого смаку.

5. Муртабак

Цей смажений на сковороді хліб з начинкою з м’ясного фаршу та цибулі та заправлений пікантним соусом – полуторна страва, рекомендована лише голодуючим. Ідеальний муртабак готується з великою кількістю фаршу, щоб смак відчувався з першого шматка. Такий гостро-кислий, що язик згорнеться!

Post Author: Keith Washington