Site Loader
Get a Quote
Rock Street, San Francisco
2 найбільш харизматичний актор

про актор

Актор або актриса – це особа, яка зображує персонаж у виставі. Актор грає «в тілі» в традиційному середовищі театру або в сучасних медіа, таких як кіно, радіо та телебачення. Аналогічним грецьким терміном є ὑποκριτής (hupokritḗs), буквально «той, хто відповідає». Актор ська інтерпретація ролі — мистецтво актор ської гри — відноситься до ролі, яку він грає, незалежно від того, заснована вона на реальній особі чи вигаданому персонажі. Це також можна вважати «актор ською роллю», яка отримала таку назву через використання сувоїв у театрах. Інтерпретація відбувається навіть тоді, коли актор «грає самого себе», як у деяких формах експериментального виконавського мистецтва.

Раніше, у Стародавній Греції та середньовічному світі, а також в Англії за часів Вільяма Шекспіра, тільки чоловіки могли стати актор ами, а жіночі ролі, як правило, виконували чоловіки або хлопчики. У той час як у Стародавньому Римі дозволялося виступати жінкам на сцені, лише незначна меншість з них були надані виступи. Однак комедія дель арте в Італії дозволила жінкам-професіоналкам виступати на ранньому етапі; Лукреція Ді Сієна.

саме тому це найхаризматичніший актор

 


Ліам Нісон

Вільям Джон Нісон OBE (народився 7 червня 1952) – актор з Північної Ірландії. Протягом своєї кар’єри він отримав кілька нагород, у тому числі номінації на премію «Оскар», премію Британської кіноакадемії, дві нагороди «Тоні», три нагороди «Золотий глобус» і Кубок Вольпі Венеціанського кінофестивалю. У 2020 році він посів 7 місце в списку 50 найкращих кіноактор ів Ірландії за версією The Irish Times. Королева Єлизавета II призначила Нісона офіцером Ордена Британської імперії (OBE) під час новорічних відзнак у 2000 році.

У 1976 році Нісон приєднався до Lyric Players’ Theatre у Белфасті на два роки. Потім він знявся у фільмі про Артура «Екскалібур» (1981). Він з’явився в ролях другого плану в The Bounty (1984), The Mission (1986) і Husbands and Wives (1992). Він став відомим після головної ролі Оскара Шиндлера в драмі Стівена Спілберга про Голокост «Список Шиндлера» (1993). Він продовжував зніматися в таких драмах, як «Нелл» (1994), «Роб Рой» (1995), «Майкл Коллінз» (1996) і «Знедолені» (1998). У 1999 році він зіграв роль Квай-Гона Джинна в космічній опері Джорджа Лукаса «Зоряні війни: Епізод I – Прихована загроза» (1999).

Потім він почав балансувати між своєю роботою між драмами, які отримали визнання критиків, і роботою в блокбастерах у франшизах. Він зіграв Рас аль Гула в «Бетмен: початок» (2005) і Аслана в трилогії «Хроніки Нарнії» (2005–2010). За цей час він також знявся у фільмі Мартіна Скорсезе «Банди Нью-Йорка» (2002), романтичній комедії «Насправді кохання» (2003) та біографічній драмі «Кінсі» (2004).

Бред Пітт

Вільям Бредлі Пітт (нар. 18 грудня 1963) — американський актор і кінопродюсер. Він є лауреатом різноманітних нагород, у тому числі премії «Оскар», премії Британської кіноакадемії, двох премій «Золотий глобус», двох премій Гільдії кіноактор ів і премії «Еммі» в прайм-тайм. У 2001 році Пітт став співзасновником продюсерської компанії Plan B Entertainment, яка випустила різні фільми, зокрема «Відступник» (2006), «12 років рабства» (2013) і «Місячне світло» (2016), які отримали премію «Оскар» за найкращий фільм. .

Вперше Пітт отримав визнання як ковбой-автостоп у роуд-фільмі Рідлі Скотта «Тельма та Луїза» (1991). Його перші головні ролі у високобюджетних постановках прийшли в драматичних фільмах «Ріка тече через неї» (1992) і «Легенди осені» (1994), а також у фільмі жахів «Інтерв’ю з вампіром» (1994). Він отримав визнання критиків у кримінальному трилері Девіда Фінчера «Сім» (1995), науково-фантастичному фільмі «12 мавп» (1995), останній приніс йому «Золотий глобус» за найкращу чоловічу роль другого плану та номінацію на премію «Оскар». Він закінчив століття, зігравши роль Тайлера Дердена у фільмі «Бійцівський клуб» (1999).

Post Author: Keith Washington